Stypendia im. Jana Kulczyka przyznane

12 grudnia w Auli im. Jana Lubrańskiego UAM odbyło się uroczyste przyjęcie tegorocznych laureatów do grona stypendystów programu stypendialnego im. Jana Kulczyka oraz stypendiów im. Jana Kulczyka dla studentów UAM - obywateli Ukrainy.

Znamy stypendystów Fundacji UAM w roku akademickim 2016/2017

W piątek, 28 października, odbyło się posiedzenie Rady Funduszu Stypendialnego, rozpatrującej wnioski doktorantów ubiegających się o przyznanie Stypendium Fundacji UAM. Znamy zwycięzców!

Rozpoczynamy nabór do programu stypendialnego im. Jana Kulczyka

Program stypendialny prowadzony wspólnie przez Fundację UAM, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza oraz Kulczyk Foundation od kilkunastu lat wpiera studentów i doktorantów UAM. Aplikuj do programu!

Rusza kolejna edycja programu stypendialnego Fundacji UAM

W tym roku Fundacja UAM już po raz dziewiąty rozda stypendia dla najlepszych doktorantów reprezentujących poszczególne wydziały Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Stypendia im. Jana Kulczyka przyznane

W tym roku, już po raz 17, Kapituła przyznała stypendia im. Jana Kulczyka dla studentów i doktorantów UAM.

WYNIKI VIII edycji konkursu na stypendia naukowe Fundacji UAM na rok 2015/2016 dla doktorantów UAM

Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przyznała Stypendia na rok akademicki 2015/2016 dla doktorantów UAM.

Fundusz Stypendialny im. Jana Kulczyka. Komunikat o naborze wniosków na rok 2015

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o procedurze naboru wniosków do tegorocznej edycji Stypendiów im. Jana Kulczyka dla studentów i doktorantów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Stypendium naukowe Fundacji UAM dla doktorantów na rok 2015/2016

Rozpoczynamy kolejną edycję konkursu na stypendia naukowe Fundacji UAM dla doktorantów Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

Spotkanie dla Stypendystów Fundacji UAM

Zapraszamy na spotkanie dla wszystkich lauretów konkursu stypendialnego Fundacji UAM. Wydarzenie odbędzie się 27 kwietnia w siedzibie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ulicy Rubież 46H.

WYNIKI VII edycji konkursu na stypendia naukowe Fundacji UAM na rok 2014/2015 dla doktorantów UAM

Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przyznała Stypendia na rok akademicki 2014/2015 dla doktorantów UAM.